fbpx
Breaking News
Відверте зізнання Тіни Кароль: “Мій найбільший страх…”
Це вони, ті самі! Як же я зраділа, коли мамина подруга поділилися зі мною цим рецептом трубочок, саме таких, які ми з сестрами обожнювали у дитинстві! Виходять невеличкі, з пісочно-дріжджового тіста, ніжні, хрусткі, тануть в роті… Більше нічого не кажу. 
Подолати застуду за 24 години можливо! Погодинні поради лікарів: що зробити вранці, по обіді і ввечері.
В той момент тишу змінили перешіптування, які поступово перетворилися в галас. Наречена повернулася до нареченого і дала йому ляпаса. Мати нареченої втратила свідомість. І тільки наречений абсолютно не розумів, що тільки що сталося…
– Михайлику? Так це не сон? – сльози струмком стікали по щоках жінки. Від несподіванки, вона не могла навіть говорити. – Не сон, мамо, я вчора приїхав, хотів сюрприз зробити. Чому ти не повідомила, що Олена з Катериною, запроторили тебе сюди? Я ж думав, що у тебе все добре
Політика
Путін показово вдарить по Україні перед російськими виборами

Російський президент Володимир Путін може активізувати наступальні дії з Криму та Донбасу напередодні виборів до Держдуми Російської Федерації. Таким чином він забезпечуватиме собі гарну інформаційну картинку та здобуватиме прихильність росіян.

Таку думку висловив військовий експерт Валентин Бадрак і додав, що Путін намагається маніпулювати суспільною свідомістю росіян.

“Одне із завдань Путіна – це маніпулювати російським електоратом, активізувати свій електорат за рахунок атак на Україну і за рахунок того, щоб намалювати зовнішнього ворога і показати, як з ним Росія бореться. Це відводить увагу від внутрішніх проблем і дозволяє легше маніпулювати російським електоратом”, – повідомив Валентин Бадрак для видання “Радіо Свобода”.

Читайте також: Українські прикордонники затримали торговців органами

Джерело

Related Post