fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Політика
Путін: Янукович не хотів хаосу в Україні

Російський президент вважає, що це Захід довів Україну до такого стану, а не біглий екс-президент.

Президент Росії Володимир Путін вважає, що колишній український лідер не хотів розвалу України, проте змушений був тікати з країни. Про це він заявив в інтерв’ю режисерові Оліверу Стоуну для фільму “Україна в огні”.

Також російський президент вважає, що це Захід планував посіяти хаос в Україні, а не Янукович.

“Але вже Янукович точно не був зацікавлений в тому, щоб хаос розростався”, – сказав Путін.

Глава держави нагадав, що до Києва тоді приїжджали міністри закордонних справ європейських країн, які на зустрічі Януковича і представників опозиції домовилися про те, що будуть проведені дострокові вибори, і про те, як будуватимуться відносини між опозицією і президентом.

“І наступного дня пан Янукович поїхав до другого за величиною міста країни – місто Харкова. Як тільки він поїхав – захопили і його резиденцію, резиденцію адміністрації, і уряд. За допомогою зброї. Як це називати?” – сказав президент РФ.

Читайте також: МАТИ КСЕНІЇ СОБЧАК РОЗПОВІЛА ПОДРОБИЦІ ПОЛОГІВ СВОЄЇ ДОЧКИ

Джерело.

 

Related Post