fbpx
Breaking News
Скажу одразу: якщо шпинат і все, що з ним пов’язано – не ваша історія, то вам не сюди. Бо я продовжую з цим вітамінно-зелененьким інгредієнтом експерементувати і родині такі експромти до вподоби! Сьогодні – запашне пюре зі шпинатом і часником. Дуже смакує з відбивними чи котлетками.
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Політика
Путін заявив, що знизив ціну на газ, але Україна не погодилася

Президент РФ заявив, що може відкрити трубу в будь-яку секунду.

Росія готова відновити постачання газу в Україну в будь-який момент після передоплати. Про це повідомив президент РФ Володимир Путін під час засідання клубу “Валдай”, передає УНІАН.

“Ми з президентом України за його ініціативи обговорювали питання з газопостачанням України. Він поставив питання, чи може Росія відновити поставки. Звичайно, може в будь-яку секунду. Для цього нічого не потрібно – у нас є контракт і доповнення до нього. Потрібно тільки одне – передоплата, – сказав Путін.

У той же час президент РФ заявив, що Україна не хоче купувати російський газ за ціною 180 доларів, а купує по 330 доларів у Європи, – передає Економічна правда. “Україна відмовляється купувати наш газ, а віддає перевагу газу за ціною 330 доларів з Європи. Сьогодні ціна для України буде не вище, ніж у сусідніх держав, зокрема, для Польщі. Актуальну цінову ситуацію я не знаю, але на момент нашої розмови Польща у нас за договірними зобов’язаннями купувала газ по 184-185 доларів за тис. куб. Україна ми могли б продавати по 180 доларів. Я цю ціну назвав – 180 доларів за тис. куб “, – зазначив Путін і додав, що Україна на таку умову не погодилася.

Крім того, Путін висловив стурбованість недостатнім рівнем закачування газу в підземні сховища в Україні, пише ТАСС. “У нас викликає стурбованість те, що відбувається зараз з цією енергетично дуже важливою складовою на Україні. Газу закачано мало, недостатньо, в принципі від 17 млрд до 21 млрд (кубометрів) має бути закачано в підземні сховища, закачано лише, по-моєму, 14 млрд і, більш того, зараз почався відбір вже звідти. Це викликає певні побоювання “, – сказав він.

Як відомо, 22 жовтня Україна імпортувала з Словаччини рекордні 42,016 млн куб. м природного газу.

Раніше глава правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв прогнозував, що в жовтні імпорт газу з Європи складе близько 1,3-1,4 млрд куб. м.

Імпорт газу з боку Росії не здійснюється Україні з 26 листопада 2015 року.

Нагадаємо, Україна в січні-вересні 2016 скоротила імпорт природного газу в 2 рази (на 6,155 млрд куб м.) У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року – до 6,328 млрд куб. м.

Як відомо, раніше в “Нафтогазі” запевнили, що мають достатні запаси природного газу для успішного проходження опалювального сезону 2016-2017 рр.

Читайте також: ЗАТРИМАЛИ ЗЛОЧИННУ ГРУПУ, ЯКА ГРАБУВАЛА ТА КАТУВАЛА ЛЮДЕЙ

Джерело.

Related Post