fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Пити чи не пити: розвінчали популярні міфи про каву

Існує безліч міфів про каву. Одні вчені стверджують, що він корисний, а інші вважають, що приносить тільки шкоду організму. Джерело

Дієтолог-ендокринолог Альбіна Коміссарова спростувала поширені помилки про каву.

1. Baгiтним каву можна

Для вaгiтниx жінок досить вживати не більше 200 міліграмів кофеїну на добу. Але варто пам’ятати, що кава, чай і шоколад містять кофеїн. Краще обмежитися 1-2 чашками напою.

2. Кава зневоднює

Вона не зневоднює. Кава може “сушити” порожнину рота, викликає помилкове відчуття спраги. Якщо хочете пити після чашки кави – пийте.

Кава робить легкий сечогінний ефект і якщо ви п’єте достатньо рідини протягом дня – то все буде добре.

3. Кава не може пошкодити здоровим людям

Кофеїн може бути шкідливим здоровим людям тоді, коли вживати його разом з алкоголем або ж, якщо випивати більше 4 чашок кави.

В останньому випадку це може призвести до головного болю, безсоння і прискореного серцебиття.

Читайте також: Відомий лікар розповів матусям, наскільки нeбeзпeчний для дитини рентген

4. Доза кави

Норма – 400 мг кофеїну в день для здорових дорослих людей. Така кількість міститься в 4 чашках (250 мл) кави або 10 банках коли або 2 енергетичних напоях.

Така доза не несе абсолютно ніякої доведеною шкоди для людини. Але коли ви п’єте каву, завжди орієнтуйтеся на самопочуття.

Related Post