fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Наука
Ранні підйоми роблять людину психом – вчені

Недосипання порушує біоритм людського організму, з’ясували фахівці

Група дослідників з Техаського університету Техасу прийшла до висновку, що люди, змушені рано вставати, щоб піти на роботу, з самого ранку відчувають почуття роздратування. Це починається відразу після підйому і триває весь день.

На думку вчених, цей ефект пов’язаний з тим, що біоритми людського організму порушуються. Це, в свою чергу, може привести до проблем з психікою.

Щоб уникнути такого неприємного впливу на людський організм, медики рекомендують роботодавцям змістити початок робочого дня на кілька годин вперед. Вони стверджують, що якщо співробітники будуть приступати до роботи пізніше, то їхня психіка не постраждає.

Читайте також: Вчені: Інтелект передається від матері

Джерело

Related Post