fbpx
Breaking News
За медичними показаннями, перeривати вaгiтність не дозволили. І я була рада цьому, адже після такого кроку дівчинка могла залишитися без дітей в майбутньому. Та залишалося ще одне невирішене питання. Я не могла мовчати і закривати очі на те, що діється в тому дитбудинку
Чоловік після застілля мені урочисто оголосив, що батьківський обов’язок виконав і тепер спокійно йде від мене. Ось так ось. Через 16 років бумеранг повернувся до мене і торoхнув по голові. Як же я тепер жити буду без нього? Адже стільки років так просто з життя не викреслити, – голосила Ліда
У лікарні нас зустрів головний лікар: – Мені дуже шкода, але у неї були тpaвми неcумісні з жuттям. Під час oпеpації сеpце не витpимало. Я не хотів вірити в те, що говорить лікар. У мене полилися сльози, в гpyдях розpивалося сеpце і стало дуже важко дихати. Я побіг по коридору, забігаючи в кожну палату в надії побачити маму. Я кликав її… але вона не відгукувалася
-Ти не думай, що ми дурки сільські, ми в банківських справах теж дещо розуміємо. Договір складемо, квартирку свою в заставу нам віддаси. Та й велика в тебе зарплата, швидко розрахуєшся! – заявила сестра. – Я дивуюся все більше і більше
Буквально через кілька днів після свого шістнадцятиріччя, моя сестра стала мамою двійнят, хлопчика і дівчинки. Мiша влаштувався на роботу. Все у них начебто налагодилося. Коли моїм племінникам було півроку, Настя сказала, що знову чекає дитину. Міша на це нічого не сказав, тільки плечима знизив, а я був в трансі, так як з двома дітлахами важко, а з трьома маленькими я взагалі не уявляв як справлятися
поради
Речі, які за народними прикметами в жодному разі не можна давати в борг. Дотримуйтеся цих простих і мудрих порад наших предків, і у відносинах з близькими, і в оселі буде лад

Наш світ реалістичний і стрімкий, і ми рідко дослухаємося в цьому леті до народної мудрості. Але наші пращури рідко помилялися, тому варто все ж іноді до їх перевірених часом порад.

Яких же речей ніколи не треба давати у борг, щоб не порушувати баланс добрих відносин з рідними людьми, а в оселі панував достаток?

Їх шість.

Кухонне приладдя. 

Тому що воно зберігає в собі енергетику дому. Якщо ви позичаєте кухонні речі іншим, можете накликати на себе як проблеми зі здоров’ям, так і сварки, розлад у родині. Тому краще не давати в руки сусідам тарілки, чашки і ложки зі своєї кухні. Але ще небезпечнішими є пошкоджені, тріснуті, надбиті предмети, які в жодному разі не варто берегти – від користування ними слід одразу відмовитися.

Сіль.

Здавалося б, що тут такого 0 поділитися сіллю з сусідкою? Але наші предки вважали, що сіль, як і посуд, вбирає енергію людини і має енергетичну пам’ять. Тобто, коли ви позичаєте сіль, то буквально віддаєте життєві сили іншій людині. Також сіль є одним з основних магічних компонентів, тому приймати її від інших теж не бажано.

Хліб.

Ніколи не віддавайте тому, хто просить, останній шматок чи половину свого хліба – самі можете опинитися у злиднях і скруті. Але якщо маєте кілька буханців – сміливо діліться з нужденними. Та є кілька умов: не давайте хліб через поріг, щоб не віддати разом з ним родинне щастя; не можна віддавати хліб з дому після заходу сонця – щоб не накликати негаразди.

Ювелірні прикраси.

Спеціалісти по коштовностям впевнені, що каміння і дорогоцінності звикають до конкретної людини і не люблять частих змін. До того ж не відомо, яку енергетику мала людина, яка носила прикрасу до вас. А раптом річ притягне її невдачі чи проблеми зі здоров’ям?.. А астрологи переконані, що кожному знаку зодіака підходять свої камінці-обереги і метали, що приносять щастя і удачу. Тому прикраси варто носити все ж власні.

Одяг і взуття.

Багато хто з нас обмінюється один з одним одягом чи взуттям, бо це дійсно простий спосіб оновити гардероб без затрат. Але не забувайте, що одяг – предмет особистий, і його не слід давати тим, в чиїх добрих намірах ви не впевнені. Речі, які вдягли хоча б раз  – вже ввібрали вашу енергію. Тож діліться нею обережно! Якщо ж ви самі приймаєте одяг або взуття від інших, переконайтеся спершу, ці люди вам приємні. Особливо потрібно бути уважними зі взуттям: саме в ньому накопичується негативна енергія.

Віник.

У наших пращури вірили: мітла ніколи не повинна  виходити з дому. Її можна тільки викинути. Якщо ви позичили віник, це може призвести до неочікуваних втрат чи проблем на роботі. Крім того, за народною прикметою, не варто тримати в оселі два віника, бо це теж веде до фінансових труднощів. А щоб гроші водилися, завжди ставте віник “догори ногами”.

Якщо вірити цим прикметам, позичаючи названі речі, ми віддаємо енергію, здоров’я  чи везіння. Отже якщо на порозі з’явилася сусідка з питанням: “А чи не позичиш мені солі, або віник?”, – сміливо відповідайте  “ні”. Адекватна людина зрозуміє, і ваші стосунки не постраждають. А себе і свою родину ви таким чином захистите.

 

 

 

Related Post