fbpx
Breaking News
Ароматні й соковиті курячі ковбаски – що ще треба для щастя? А як приємно нагодувати рідних приготованою власноруч смакотою і здивувати гостей у свята! І головне – без домішок, барвників.
Спробуєте таких вареничків хоч раз – інших не схочете! Рецепт я привезла з Гуцульщини, ними нас балувала господиня садиби у Верховині, де ми відпочивали. Божественна смакота, повірте! А краще – приготуйте й собі!
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Політика
Реформи в Україні розпочнуться, коли страх переможе жадібність, – експерт

Одним з ключових здобутків 2016-го року стало впровадження е-декларацій, які матимуть стратегічне значення. Люди побачили всю “чесніть” наших політиків, а наступним етапом, з високою імовірністю стане те, що політики і чиновники будуть змушені пояснити – звідки у них ці статки.

Про це сайту “24” повідомив політичний експерт Сергій Постоловський, коментуючи досягнення і поразки України в 2016 році.

“Це дуже важливо не так для внутрішнього, як для зовнішнього ринку. Наші західні партнери будуть більш жорсткими по відношенню до української влади і вимагатимуть реформ, а не їх імітації. Якщо влада цього не зрозуміє, то немає впевненості в тому, що вона довго протримається”, – переконаний експерт.

Один з головних недоліків діяльності нинішньої влади, за словами політолога, є відсутність реформ, через що українці не відчувають соціально-економічного покращення. Це все впливає і на самих українців, і на ставлення до нас західних партнерів.

“Якщо влада зрозуміє, що проведення реформ – це її останній шанс залишитися біля управління державою, коли страх переможе жадібність, то тоді реформи таки розпочнуться”, – наголосив Сергій Постоловський.

Читайте також: КАРОЛЬ ВІДМОВИЛАСЯ ВІД ГАСТРОЛЕЙ РОСІЄЮ

Джерело.

Related Post