fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Регіна Тодоренко поборола свій страх

 

Зараз телеведуча відпочиває на Балі, де бере уроки серфінгу.

Телеведуча програми “Орла і решки” Регіна Тодоренко зізналася, що поборола свій страх перед серфінгом.

Телеведуча вперше встала на дошку. Зараз дівчина відпочиває на Балі, де бере уроки серфінгу.

“Моя перша зелена хвиля підкорена. Хлопці, як же було складно повірити, що ти зможеш встати на борд, але коли ти бачиш результат, немає перешкод подальшому розвитку. Адреналін в кров, і я вже кочу по хвилях. Щастя повний купальник”, – написала вона.

Читайте також: НАЙСИЛЬНІШИМИ НА ТУРНІРІ У ЧЕХІЇ СТАЛИ ТАЕКВОНДИСТИ З ФРАНКІВСЬКА

14583332_154651948326069_2162086472381890560_n

Джерело.

Related Post