fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Шоу-бізнес
Регіна Тодоренко зізналася, заради чого вона поїхала в США

Ведуча розповіла, що мріє закінчити Нью-Йоркську кіноакадемії за фахом “кінорежисер”.

Популярна телеведуча і співачка Регіна Тодоренко вирушила до Америки, щоб закінчити факультет кінорежисури в Нью-Йоркській кіноакадемії.

30 листопада Тодоренко здивувала своїх шанувальників заявою про те, що, через 4 роки, залишає тревел-проект. У своєму зверненні ведуча розповіла, що мріє закінчити Нью-Йоркську кіноакадемії за фахом “кінорежисер”.

Інезабаром відправиться в Лос-Анджелес, де знаходиться філія знаменитої установи. Через кілька днів Регіна переїхала в “місто ангелів” і приступила до навчання.

Читайте також: ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ЗДИВУВАЛА ШАНУВАЛЬНИКІВ НОВОЮ СТРИЖКОЮ

“Через довгого перельоту я запізнилася на свій перший навчальний день і пропустила орієнтаційний предмет, на якому нам розповідали, чому ми навчимося за ці 2 місяці, показували, де і які аудиторії знаходяться, – розповіла телеведуча. – Моя перша лекція почалася зі сценарного майстерності.

У мене трохи дивний педагог, але він настільки творчий, так захоплююче розповідає про свій предмет, що відразу хочеться творити і писати геніальні сценарії під його керівництвом. так я і написала свій перший сценарій. він невеликий.

Це сценарій про пер ом побаченні. Мене похвалив викладач, сказав, що це дуже хороша ідея, що сценарій вийшов цікавим і його пора втілювати в життя. Вже з першого заняття на режисурі у нас запитували, які фільми ми хочемо знімати, так як після закінчення курсу ми повинні будемо зняти 4 короткометражки”.

Крім основних предметів, таких як кінорежисура, монтаж, операторська та акторське мистецтво, студенти проходять ще й курс кінопродюсера.

“Заняття в кіноакадемії проходять щодня по 10-12 годин, – поділилася Регіна. – Мені дуже пощастило з педагогами. Вони намагаються досить доступно і зрозумілою мовою пояснити, як працює режисер на майданчику, які у нього завдання і обов’язки, як працює продюсер.

Які він функції виконує, звідки беруться гроші на фільм. Вже днями ми починаємо знімати свої перші шматочки майбутнього фільму “.

Джерело.

Related Post