fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Курйози
Ректор університету викопав підземний хід для втечі від студентів

Ректор Каліфорнійського університету в Берклі викопав підземний хід, на випадок якщо студенти влаштують акцію протесту
Про це повідомляє Fox News.

Ніколас Діркс витратив на створення проходу поблизу від свого кабінету близько $9 тис. Сума була виділена з бюджету навчального закладу. Представник університету пояснила рішення необхідним заходом безпеки.

Ідея будівництва проходу з’явилася після масової акції протесту студентів в квітні 2015 року, коли вони влаштували сидячий страйк в приймальні Діркса. Для того щоб вивести галасливих молодих людей, керівництво вузу викликало поліцію.

Представники студентського об’єднання виступили проти будівництва підземного проходу.

“Повинні бути інші способи впоратися з невдоволенням і протестами студентів крім будівництва шляху, щоб уникнути їх”, – сказав глава студентського союзу.

Читайте також:МІНФІН ХОЧЕ ПОЗБАВИТИ СТУДЕНТІВ СТИПЕНДІЇ

Джерело.

Related Post