fbpx
Breaking News
В один прекрасний день я набрала маму і попросила забрати малого з садка. На що вона м’яко відповіла, що не зможе, так як сидить з онукою Дмитра. Мене цей нюанс насторожив, і я через кілька днів зробила рeйдeрський візит в квартиру батьків. Там мене i чекав сюрприз
Матимемо 1000: нову гривневу банкноту номіналом у 1000 гривень для початку випустять в обсязі 5 мільйонів штук
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Шоу-бізнес
Рената Литвинова заявила, що залишить дочку без спадщини

Литвинова додала що не збирається брати участь в акторській кар’єрі дочки Уляни

Нещодавно у актриси Ренати Литвинової пройшов творчий вечір, де вона відповіла на питання про свою кар’єру і особисте життя.

“Діти повинні бути стійкими, не повинні ховатися за ваші спини. Я навіть сказала Уляні, що я не буду тобі залишати ніякого спадщини. Добре, у тебе буде освіта, мої сукні, мої ці штучки-дрючки. Але всі гроші ти повинна сама собі заробити”, – цитує Ренату Woman’s Day.

Литвинова додає, що не збирається брати участь в акторській кар’єрі дочки і знімає її, тільки коли їй потрібна “безкоштовна дитина”. Актриса виступає різко проти того, щоб нав’язувати своїй дочці якусь стежку і вважає, що дівчинка повинна вибрати сама.

Читайте також: Фреймут знялася у пікантних сценах в російському серіалі

Джерело

Related Post