fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Політика
Рева: Медицина в Україні не може нікого лікувати

Коли соціально-економічна ситуація в змінилася, Україна отримала систему медицини, яка не може нікого лікувати.

Про це повідомив міністр соціальної поліції Андрій Рева в ефірі “112 Україна”.

“Мало що змінилося з тих часів до сьогоднішнього дня. За великим рахунком, і система медицини, яка у нас була, вона була побудована в інших економічних умовах, для інших соціальних умов і з зовсім іншими фінансовими можливостями щодо її змісту.

Коли ситуація соціально економічна змінилася, а система залишилася тією ж, ми отримали систему медицини, яка не може нікого лікувати”, – сказав Рева.

Читайте також: ОНУК ЖОРСТОКО РОЗПРАВИВСЯ ЗІ СВОЄЮ БАБУСЕЮ

Нагадаємо, перехід на страхову медицину в Україні планують вже цього року. МОЗ виніс на громадське обговорення законопроект, яким створюється спеціальний орган медстрахування і змінюються правила фінансування лікарень.

Після місяця обговорення документ подадуть в Раду.

Джерело.

Related Post