fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
Рева пояснив, коли зміняться правила виплати стипендій в Україні

Кабінет міністрів повинен за грудень встигнути прийняти постанову.

До 1 січня 2017 року уряд затвердить механізм виплати соціальних стипендій. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

“Щоб запустити цей механізм, має бути прийнята постанова Кабінету міністрів, яка регламентуватиме порядок виплати соціальних стипендій з 1 січня 2017 року”, – сказав Рева.

За його словами, зараз триває робота над розробкою такого документа.
“Я абсолютно впевнений, що станом на 1 січня цей механізм буде затверджений урядом”,– додав Рева.

Як повідомлялося, Міністерство фінансів пропонувало 2017 року зменшити кількість академічних стипендій, які виплачуються студентам за успішність, і збільшити кількість стипендій, виплачуваних студентам з малозабезпечених родин.

Читайте також: ПОСОЛ США НАЗВАЛА ГОЛОВНИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КРОК УРЯДУ В УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post