fbpx
Breaking News
За медичними показаннями, перeривати вaгiтність не дозволили. І я була рада цьому, адже після такого кроку дівчинка могла залишитися без дітей в майбутньому. Та залишалося ще одне невирішене питання. Я не могла мовчати і закривати очі на те, що діється в тому дитбудинку
Чоловік після застілля мені урочисто оголосив, що батьківський обов’язок виконав і тепер спокійно йде від мене. Ось так ось. Через 16 років бумеранг повернувся до мене і торoхнув по голові. Як же я тепер жити буду без нього? Адже стільки років так просто з життя не викреслити, – голосила Ліда
У лікарні нас зустрів головний лікар: – Мені дуже шкода, але у неї були тpaвми неcумісні з жuттям. Під час oпеpації сеpце не витpимало. Я не хотів вірити в те, що говорить лікар. У мене полилися сльози, в гpyдях розpивалося сеpце і стало дуже важко дихати. Я побіг по коридору, забігаючи в кожну палату в надії побачити маму. Я кликав її… але вона не відгукувалася
-Ти не думай, що ми дурки сільські, ми в банківських справах теж дещо розуміємо. Договір складемо, квартирку свою в заставу нам віддаси. Та й велика в тебе зарплата, швидко розрахуєшся! – заявила сестра. – Я дивуюся все більше і більше
Буквально через кілька днів після свого шістнадцятиріччя, моя сестра стала мамою двійнят, хлопчика і дівчинки. Мiша влаштувався на роботу. Все у них начебто налагодилося. Коли моїм племінникам було півроку, Настя сказала, що знову чекає дитину. Міша на це нічого не сказав, тільки плечима знизив, а я був в трансі, так як з двома дітлахами важко, а з трьома маленькими я взагалі не уявляв як справлятися
Суспільство
Реєстрація на ЗНО-2019 стартувала: покрокова інструкція

Для українських абітурієнтів 5 лютого стартувала реєстрація на ЗНО-2019, яка триватиме до 25 березня.

Зазначається, що пройти тестування можуть випускники шкіл, і учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, також випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.

Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти.

Покрокова інструкція для реєстрації на тестування:

1. Для участі в ЗНО треба створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

2. Реєстраційну картку формують за допомогою спеціального сервісу “Зареєструватися”. Одним з перших кроків є обрання категорії особи.

Для тих абітурієнтів, які у 2019 році завершують навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо) – це категорія “Випускник закладів загальної середньої освіти 2019 року”.

Для учнів, студентів та слухачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які у 2019 році здобувають повну загальну середню освіту, – обираєте категорія “Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти”.

Для студентів закладу вищої освіти (коледж) категорія “Студент закладу вищої освіти”.

Для тих, хто має атестат за попередні роки, незалежно від того, де навчаєтеся зараз – категорія “Випускник минулих років”.

Для учнів закордонних закладів освіти, які здобувають в цьому році повну загальну середню освіту, – категорія “Випускник, який здобуде в 2019 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти”.

3. Для реєстрації треба підготувати:

– копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові);

– дві однакові фотокартки для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку);

– реєстраційну картку, яку необхідно сформувати, скориставшись спеціальним сервісом “Зареєструватись”, розміщеним на веб-сайті УЦОЯО;

– копію документа про повну загальну середню освіту (для осіб, які здобули повну загальну середню освіту).

Читайте також: Виплати при нapoдженні дитини: українців насмішили новими сумами

4. Можна слідкувати за обробкою документів, після надсилання їх для реєстрації, за допомогою сервісу “Стан опрацювання документів”. Треба ввести номер реєстраційної картки. Обробка документів триває не довше 10 робочих днів.

5. У відповідь від центру реєстрації отримаєте Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, який надішлють в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника ЗНО та інформаційним бюлетенем.

6. За потреби можна внести зміни до реєстраційних даних, зробивши перереєстрацію. Вона доступна з 5 лютого до 25 березня 2019 року після отримання вами Сертифіката.

Для перереєстрації вносять зміни у сервісі “Внести зміни”, на сайті УЦОЯО. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката.

Треба буде оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат.

Пакет документів треба подати до відповідного регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.

Related Post