fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Результат приємно здивує! Підтримати форму допоможуть ефективні вправи прямо на ліжку

Дуже ліниві, а хочеться тримати себе у тонусі? Спробуйте робити корисну для тіла руханку, ще не піднімаючись з ліжка!

Вправи допоможуть прокидатися з гарним самопочуттям і підтримувати себе у формі! Умова – виконання не повинне завдавати болю, робіть їх спокійно і з задоволенням.

Вправа 1: витягуємося

Початкове положення: лежачи на спині, стопи зімкнуті разом, носки стоп спрямовані вгору на стелю. Руки уздовж корпусу.

Вдихаючи потягніться руками за голову, шкарпетки стоп потягніть на себе, п’яти дуже сильно штовхайте по на правлінню від себе, животом спрямуйте поперек вниз до ліжка, згладжуючи цим рухом поперековий вигин. На видиху поверніться у вихідне положення і розслабтеся. Зробіть 10 таких потягувань. Цими рухами ви витягуєтеся по задній поверхні і розвантажуєте хребет.

Вправа 2: діагональ

П.п.: лежачи на спині, ноги на ширині таза, шкарпетки стоп спрямовані вгору на стелю, руки уздовж корпусу.

На вдиху потягніться правою рукою за голову, одночасно з цим носок лівої стопи потягніть на себе, п’яту дуже сильно штовхайте у напрямку від себе, при цьому штовхайте також ліву сторону таза вниз так, ніби ви робите крок. Ліва нога в цьому русі подовжиться, ви відчуєте витягнення по діагоналі права рука-ліва нога. На видиху поверніться у вихідне положення, розслабтеся. На наступному вдиху повторіть витягування права рука-ліва нога. Зробіть по 6 потягувань по кожній діагоналі. Цими рухами ви розтягує поперек.

Вправа 3: підвищуємо тонус

П.п .: ноги на ширині таза, руки вздовж корпусу.

На видиху зігніть праву ногу в коліні і руками почніть підтягувати коліно ближче до себе у напрямку в бік від корпусу і вниз так, як ніби хочете покласти коліно на підлогу поруч з корпусом. Тягніть якомога сильніше, поки не відчуєте, як розтягується тазостегновий суглоб і розкривається таз. На вдиху відпустіть ногу і розслабтеся. На видиху повторіть цю вправу з іншою ногою. Зробіть по 10 рухів з кожною ногою. Ці рухи допомагають розслабити і поліпшити крoвooбiг в тазу та попереку.

Вправа 4: розслабляємося

П.п.: лежачи на спині, підніміть ноги над підлогою, зігніть в колінах і з’єднайте стопи разом, коліна при цьому розгорнуться в сторони, руками зачепіться за стопи і підтягніть їх якомога ближче до тазу.

М’яко штовхайте коліна в сторони, одночасно з цим руками підтягуйте стопи ближче до себе. Залишайтеся в цьому положенні 10 дихальних циклів. Цей рух допоможе розслабити область таза, крижів і попереку, поліпшити кровообіг в цій області.

Вправа 5: розтягуємося

П.п.: лежачи на спині, ноги зігніть в колінах, стегна притисніть до живота і обхопіть коліна руками. У такому положенні крижі трохи підніметься над постіллю. Зверніть увагу, щоб ваша голова і плечі лежали на ліжку.

Утримуючи стегна притиснутими до живота, зволікайте крижі вниз. Так, ніби хочете покласти таз на підлогу. Руками не давайте стегнам відірватися від живота. Залишайтеся в цьому положенні 10 дихальних циклів. Ця вправа допоможе розтягнути область попереку і крижів.

Будьте бадьорими!

Джерело

Related Post