fbpx
Breaking News
Мама образилася. Адже я, як молодша сестра, повинна була все своє кинути на вирішення проблем братика. А не самим безсовісним чином продовжувати жити своїм життям. Місяць від мами не було звісток. А вчора вона заявилася до мене додому – з валізами
Тамару нe вpятувaли. Тpyну з тiлом ми несли до самого клaдoвuща, не ставили на машину, і всiм здавалося, що це помилка, або просто cтрaшний сон, та аж ніяк не реальність
Вчора він прийшов до сина і з великою злoвтіхою повідомив, що у нього є дівчинка, а я так і буду нікому непотрібна, бо він може дозволити собі почати все заново, а я ні (це, звичайно, натяк на те, що нікому я не потрібна з дитиною). І так стало гірко
«Щo? Ти хто тaка тут? Прибирати мене ще змушуєш. Значить так, прибирати ти сама будеш, всі дні, мати мою не чіпай. Так як твій чоловік – єдиний мужик – він нехай і платить, я ненадовго тут, скоро вже точно справжнього чоловіка знайду»
Я сиділа і плакала: я своїми руками зруйнувала два життя, свого сина і Ніни, я залишила свою внучку без батька. Я розуміла, що за все в житті треба платити, але я не думала, що заплачу таку велику ціну
Здоров'я
Результат приємно здивує! Підтримати форму допоможуть ефективні вправи прямо на ліжку

Дуже ліниві, а хочеться тримати себе у тонусі? Спробуйте робити корисну для тіла руханку, ще не піднімаючись з ліжка!

Вправи допоможуть прокидатися з гарним самопочуттям і підтримувати себе у формі! Умова – виконання не повинне завдавати болю, робіть їх спокійно і з задоволенням.

Вправа 1: витягуємося

Початкове положення: лежачи на спині, стопи зімкнуті разом, носки стоп спрямовані вгору на стелю. Руки уздовж корпусу.

Вдихаючи потягніться руками за голову, шкарпетки стоп потягніть на себе, п’яти дуже сильно штовхайте по на правлінню від себе, животом спрямуйте поперек вниз до ліжка, згладжуючи цим рухом поперековий вигин. На видиху поверніться у вихідне положення і розслабтеся. Зробіть 10 таких потягувань. Цими рухами ви витягуєтеся по задній поверхні і розвантажуєте хребет.

Вправа 2: діагональ

П.п.: лежачи на спині, ноги на ширині таза, шкарпетки стоп спрямовані вгору на стелю, руки уздовж корпусу.

На вдиху потягніться правою рукою за голову, одночасно з цим носок лівої стопи потягніть на себе, п’яту дуже сильно штовхайте у напрямку від себе, при цьому штовхайте також ліву сторону таза вниз так, ніби ви робите крок. Ліва нога в цьому русі подовжиться, ви відчуєте витягнення по діагоналі права рука-ліва нога. На видиху поверніться у вихідне положення, розслабтеся. На наступному вдиху повторіть витягування права рука-ліва нога. Зробіть по 6 потягувань по кожній діагоналі. Цими рухами ви розтягує поперек.

Вправа 3: підвищуємо тонус

П.п .: ноги на ширині таза, руки вздовж корпусу.

На видиху зігніть праву ногу в коліні і руками почніть підтягувати коліно ближче до себе у напрямку в бік від корпусу і вниз так, як ніби хочете покласти коліно на підлогу поруч з корпусом. Тягніть якомога сильніше, поки не відчуєте, як розтягується тазостегновий суглоб і розкривається таз. На вдиху відпустіть ногу і розслабтеся. На видиху повторіть цю вправу з іншою ногою. Зробіть по 10 рухів з кожною ногою. Ці рухи допомагають розслабити і поліпшити крoвooбiг в тазу та попереку.

Вправа 4: розслабляємося

П.п.: лежачи на спині, підніміть ноги над підлогою, зігніть в колінах і з’єднайте стопи разом, коліна при цьому розгорнуться в сторони, руками зачепіться за стопи і підтягніть їх якомога ближче до тазу.

М’яко штовхайте коліна в сторони, одночасно з цим руками підтягуйте стопи ближче до себе. Залишайтеся в цьому положенні 10 дихальних циклів. Цей рух допоможе розслабити область таза, крижів і попереку, поліпшити кровообіг в цій області.

Вправа 5: розтягуємося

П.п.: лежачи на спині, ноги зігніть в колінах, стегна притисніть до живота і обхопіть коліна руками. У такому положенні крижі трохи підніметься над постіллю. Зверніть увагу, щоб ваша голова і плечі лежали на ліжку.

Утримуючи стегна притиснутими до живота, зволікайте крижі вниз. Так, ніби хочете покласти таз на підлогу. Руками не давайте стегнам відірватися від живота. Залишайтеся в цьому положенні 10 дихальних циклів. Ця вправа допоможе розтягнути область попереку і крижів.

Будьте бадьорими!

Джерело

Related Post