fbpx
Breaking News
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
життєві історії
– Рідна мати мені стільки не дала, як моя свекруха. Я намагаюся бути схожим на свою свекруху

Нещодавно ми з чоловіком були на клaдoвищі, на мoгилi моєї свекрухи. Багато жінок ображаються на свою свекруху. Не буду сперечатися, може комусь і не пощастило.

Але раз ти вибрала собі чоловіка, то доведеться прийняти і його мати. Доведено, що сини більше прив’язані до матерів, а дочки більше люблять батьків.

Не знаю чому, але й батьки більше люблять доньок, балують їх, а ось синів намагаються тримати в строгості.

Напевно тому сини і тягнуться більше до матерів. У мене в самої дорослий син і я теж свекруха. Слово якесь злісне – свекруха. Та й дружина сина звучить не дуже – невістка.

Я намагаюся бути для своєї невістки мамою, а її називаю донькою. А так і є, якщо твій син полюбив і привів її до в сім’ю, то значить ти повинна прийняти її і постаратися полюбити, як свою рідну.

Знову не буду сперечатися, багато хто зі мною не погодяться і скажуть, що молодь зараз не та, як раніше. Може бути. Але видно я щаслива, мені пощастило і зі свекрухою, і з невісткою.

Моя свекруха була жінкою сільської: нapoдилася в селі, там пройшла її молодість, вийшла заміж, нapoдила дітей і тільки в тридцять переїхала в місто. Чоловік у неї був інвалід війни.

Він був головою колгоспу, вона агрономом. Жили дуже добре. Але коли дітям треба було йти в школу, вони вирішили перебратися в місто. Мріяли, щоб діти були міськими жителями.

Читайте також: Не проходьте повз. Невже не можна допомогти самотній людині?

Свекра мені не пощастило побачити. Він пoмep рано, коли синові (моєму майбутньому чоловікові) було 14 років. Але з розповідей чоловіка, свекрухи він був дуже хорошою людиною. Свого сина ми назвали в честь нього і я анітрохи про це не шкодую.

Так ось про мою свекруху. Так вона нapoдилася і виросла в сільській глибинці, але скільки в ній було такту, дипломатії.

Вона могла допомогти порадою в будь-якій ситуації. За 30 років, що я її знала, вона ніколи не підвищила на мене голос.

Я з першого дня кликала її «мамою», а вона мене «донькою». Багато чому мене навчила. Не тільки готувати, консервувати, прибирати й прасувати, але і всяким жіночим премудростям.

Рідна мати мені стільки не дала, як моя свекруха. Ні, не подумайте, я дуже люблю свою матусю за те, що нapoдила, виховала, дала гарну освіту, хоча ростила нас з сестрою одна.

Я намагаюся бути схожим на свою свекруху. Чи не лізу в стосунки сина і невістки. Попросять рада – із задоволенням дам. Допоможу чим зможу. Вони мені подарували чудового онука. Ну як їх не любити.

Як правильно говорить прислів’я: “Розумна свекруха набуваючи невістку, отримує дочку, а дурна – втрачає сина». Так от не втрачайте синів, а краще придбайте дочку.

Ми часто з чоловіком ходимо на мoгилy моєї другої мами. І я все ще прошу у неї ради. Не повірите, але вона до цього часу допомагає мені з небес.

Дивишся, через якийсь час приходить тобі відповідь, як треба діяти в тій чи іншій ситуації. Я впевнена, це вона допомагає нам. Дякую, тобі матуся!

Related Post