fbpx
Breaking News
Тепер, коли я навчилася готувати такий смачний хліб в мультиварці, моя сім’я називає мене справжньою чарівницею. Cпрoбуйте i ви!
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Суспільство
Рік Собаки-2018: як залучити щастя, здоров’я та успіх

Потрібно поставити на святковий стіл букет свіжих червоних троянд або вазон з орхідеєю.

Жовта земляна Собака – символ наступаючого 2018 року. У китайському суспільстві собаки є улюбленою домашньою твариною, а як астрономічний символ з ними усе гаразд, чесні, добрі, обережні і уважні. Через сильний почуття лояльності і щирості, зроблять все для людини, який, на їхню думку, є найважливішим.

Земна Собака наділена деякими з кращих якостей всіх 12 астрологічних тварин. Вона може досягти успіху в своїх починаннях і володіти благородством характеру. У неї є власна думка і вона вірна своїм цінностям. Собака прагне допомогти іншим, любить всі види ігор і розваг.

Інстинкти “Собаки Землі” дають їм чітке уявлення про правильне і неправильне в людських відносинах. Надійна, щира і вірна земляна Собака присвячена справедливості, пише Сюзан Левітт у своїй книзі Taoist Astrology Book.

Читайте також: ЩО НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА СТАВИТИ НА НОВОРІЧНИЙ СТІЛ

У рік Собаки щасливими символами є 3, 4 і 9 (і їх комбінації – 34, 93). У будь-якому випадку, щоб принести в будинок удачу, здоров’я і щастя, поставте на святковий стіл відповідні число свічок, страв, бажано і приладів (якщо число буде не збігатися – поставте зайвий, додатковий).

Також запам’ятайте щасливі кольори: червоний, зелений і фіолетовий. Тому одягайтеся і наряджайте свій будинок відповідно. Ні в якому разі не можна використовувати в оформлення столу, будинки, а також надягати одяг синього і білого кольорів.

Сміливо можете поставити на святковий стіл букет свіжих червоних троянд або вазон з орхідеєю. Наявність цих речей в новорічну ніч особливо сприятливо.

Вдалі напрями: схід, південь і північний схід. Саме в цих частинах будинку ставте ялинку і стіл, щоб задобрити головний символ-2018.

Перед Новим роком з дому потрібно винести все сміття, зробити генеральне прибирання, позбавиться від старих, непотрібних речей. Найкраще безкоштовно роздати старі речі і предмети побуту нужденним.

Джерело.

Related Post