fbpx
Breaking News
Свіжий, соковитий, поживний, вітамінний та дієтичний салат, родом з Узбекистану, прикрасить ваш стіл на будь-яке свято і з успіхом замінить смачне олів’є, на яке, особисто я, вже й дивитися не можу
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Закохані не стали відкладати весілля в довгий ящик, майже відразу ж і розписалися. Раділа дуже Галина Андріївна цій обставині. Та недовго… Хвoрий повернувся з армії Антон. Відразу ніби й не звернули увагу на його сухий кaшель, пройде, оргaнізм молодий. Але одного разу звичайна заcтуда обернулася для цієї сім’ї бiдою
На столі був розкритий конверт, поруч склянка, якою явно користувалися. В ту секунду я зрозуміла, що результати плачевні і мій чоловік, напевно, вже у друзів, заливає своє гoре. Але він увійшов в квартиру майже відразу, після нас з величезним букетом квітів
Поки ще мандаринки в тренді – готуємо дуже смачний і корисний чізкейк на всю родину! Десерт виходить, як у ресторані,і зникає під час чаювання в мить!
Економіка
Ринок землі залишить українське село і без грошей, і без ресурсів – експерт

Ринок землі не принесе власникам земельних паїв ні істотного прибутку, ні інвестицій у виробництво. Таку думку висловив заступник голови Аграрної партії України Денис Марчук.

«Нам кажуть, що ми можемо продати землю і додатково отримати кошти – давайте будемо відверті: сьогодні гектар землі в Україні коштує трохи дорожче тисячі доларів», – зазначив експерт.

За його словами, таким чином, сім’я, яка володіє паєм в 2,5 га, отримає 2500 тис. доларів, чого не вистачить ні на навчання дітей, ні на житло.

«Це грає на руку тим, хто має на руках той кеш, який ми бачили в їх е-деклараціях, – для них це хороша тема, щоб за готівку придбати землю», – додав Денис Марчук.

При цьому він нагадав, що законодавча база в Україні не готова для запровадження ринку землі, а ініціативи заборонити продаж іноземцям йдуть в розріз з очікуваннями залучити інвестиції в сільське господарство.

Нагадаємо, оновлений меморандум України і МВФ, підписаний в кінці минулого тижня, містить, в тому числі положення про земельну реформу. Про це повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Читайте також: Податківці забезпечили рекордне поповнення бюджету

Джерело

Related Post