fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Спорт
Різатдінова стала найкращою спортсменкою вересня в Україні

Національний олімпійський комітет України визнав художню гімнастку Ганну Різатдінову найкращою спортсменкою країни за підсумками вересня.

За перший місяць осені вона відзначилася досягненнями на змаганнях неофіційного клубного чемпіонату світу Aeon Сup 2016, який проходив у Токіо.

У столиці наступної Олімпіади українка посіла друге місце в індивідуальному багатоборстві, а також разом із Вікторією Мазур й Оленою Дяченко стала третьою в командній першості.

Варто зазначити, що найкращим тренером країни визнали Ірину Блохіну, яка працює з Різатдіновою.

Читайте також: У КОГО ЗА КОМУНАЛЬНІ БОРГИ ЗАБИРАТИМУТЬ ЖИТЛО

Найкращим спортсменом олімпійського серпня увосьме в кар’єрі став лідер збірної України зі спортивної гімнастики Олег Верняєв.

Нагадаємо, на Олімпіаді в Ріо Ганна Різатдінова виборола бронзову медаль.

Джерело.

Related Post