fbpx
Шоу-бізнес
Роберт Паттінсон довів себе до виснаження заради нової ролі

Також для фільму Роберт відростив густу бороду, з якою був радий розпрощатися на прем’єрі.

Днями в Нью-Йорку відбулася прем’єра фільму «Загублене місто Z», в якому Роберт Паттінсон грає дослідника Південної Америки 20-х років.

Фільм розповідає про археологів, які йдуть на пошуки загубленого міста, прихованого в джунглях Бразилії. Дія картини відбувається в 1925 році. Режисером і сценаристом картини виступив Джеймс Грей, відомий за такими фільмами, як «Господарі ночі», «Коханці» і «Фатальна пристрасть». Історія заснована на однойменному романі Девіда Гранна, що розповідає про британського полковника Персі, який очолював експедицію з пошуку столиці інків, легендарного Ельдорадо або «Міста Z».

Багато хто звернув увагу на сильну – майже хворобливу худорлявість Паттінсона. Виявляється, для ролі він схуд на 15 кілограмів. Роберт майже нічого не їв під час зйомок. Як розповів актор, схуднення було метою всієї команди: «Ми їли яйце на сніданок, авокадо і рибу на обід, більше протягом дня ми не їли нічого». Також для фільму Роберт відростив густу бороду, з якою був радий розпрощатися на прем’єрі: «Я ростив її цілу вічність, і я був щасливий, нарешті, звільнитися від неї».

Читайте також: НОВИЙ ПУНКТ ПРОПУСКУ З’ЯВИТЬСЯ НА УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОМУ КОРДОНІ

Джерело.

Related Post

facebook