fbpx
Breaking News
Ось такі чудові солодкі повітряні пончики ми готуємо разом з донечками. Вони виходять м’якесенькі як пух, довго лишаються свіжими,  можна готувати з різними начинками. Ми найбільш полюбляємо з вареним згущеним молоком, а ви можете взяти повидло та іншу начинку. рецепт надійний і перевірений!
Дуже смачний рецепт салату з печерицями порадила мені кума. Всі інгредієнти, окрім грибів, білого кольору. Тому салат виглядає оригінально, по-зимовому, дійсно асоціюється зі снігом. Але “ізюминку” сюди вносить овоч, який дуже пасує у цьому салаті, додає соковитості та втамінів, котрих так не вистачає зимовим салатам
Дiзнaйтеся, що чекає на вас завтра! Зазвичай не дуже вірю в такого роду передбачення, але тут все збіглося з моєю життєвою ситуацією. Навіть не знаю, як вийшло так точно! Дякую!
Я вступила до коледжу, а бабусі не стало через кілька місяців. Вона пoмeрла у мене на очах. Я нiколи не забуду цей обпaлюючий жaх безвиході. І я залишилася одна. Я не могла їсти, пuти, спати. За пару тижнів втратила 8 кг. Втратила інтерес до життя. Потім, мабуть, Бог мене нагородив
На вихідні частенько балую своїх рідних цим салатиком з печiнкою, яка виходить м’яка та соковита, тому що готується разом з морквою та цибулею. Рекомендую! Він дуже корисний та смачний!
Україна
“Рошен” продає свою фабрику на Донеччині

Акціонери Маріупольської кондитерської фабрики “Рошен” (Донецька область), що входить до складу корпорації “Рошен”, вирішили продати майно підприємства.

Представник прес-служби підтвердив інформацію про те, що рішення прийнято і акціонери затвердили продаж майна. Відтак, на продаж виставлять комплекс самої фабрики і земельної ділянки.

Вартість комплексу кондитерської фабрики не перевищує 40 млн грн, земельної ділянки – не перевищує 25 млн грн.

Зараз підприємство перебуває на стадії ліквідації, рішення про яке прийнято у квітні 2015 року.

Читайте також: ЛІКАРІ ЗРОБИЛИ ШОКУЮЧЕ ВІДКРИТТЯ ПРО ШКОДУ СЕЛФІ

За попередніми даними, минулий рік Маріупольська фабрика Roshen закінчила зі збитками 8,171 млн грн.

Джерело.

Related Post