fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Авто
Російські активісти впустили “героя парковки” з обриву

Активісти руху “СТОПХАМ” в російському Челябінську кардинально розправилися з неправильно припаркованим автомобілем.

Вони зіштовхнули ВАЗ-2104 в канаву в одному з мікрорайонів міста. На лобове скло автомобіля була приклеєна наклейка “Мені плювати на всіх, паркуюся, як хочу”. Господаря шокував такий вчинок.

Він приїхав до товариша в гості й залишив свій автомобіль на тротуарі неподалік від його будинку. Машина, за словами очевидців, перегородила виїзд, а на авто не була встановлена сигналізація.

Водій викликав поліцію і написав заяву на хуліганів. З активістами руху “СТОПХАМ” не вдалося зв’язатися. У соцмережі заблокована сторінка, яка належить лідеру організації.

“От якби це був Мерс або Лексус, то так би так вчинили з автомобілем, побоялися зв’язуватися. А тут четвірка звичайна, подумали, що власник простачок. Герої, блін”, – прокоментували випадок користувачі соцмереж.

Читайте також: Фура розчавила натовп велосипедистів під Броварами (фото)

Джерело

Related Post