fbpx
Політика
Російські депутати дають свідчення проти Януковича

Колишній депутат російської Держдуми від КПРФ Денис Вороненков дав Генеральній прокуратурі України свідчення у справі про держзраду проти колишнього президента країни Віктора Януковича.

За даними “Комерсант”, Вороненков частково підтвердив слідчим свідчення, які раніше дав інший колишній російський депутат Ілля Пономарьов, який отримав влітку 2016 роки дозвіл на проживання в Україні. Пономарьов зустрічався з українськими слідчими, в тому числі з головним військовим прокурором України Анатолієм Матіосом, кілька разів у грудні та січні. Слідчим він розповів про нібито домовленості між Януковичем і російським керівництвом.

“Ми допитали двох депутатів Держдуми РФ. Вони свідчать про те, що механізм введення військ РФ на територію України був запущений Кремлем ще в грудні, коли Майдан ще стояв в центрі Києва. Під час візиту Суркова (помічник президента РФ Владислав Сурков, – “24”) в грудні вже говорилося про ймовірне військове вторгнення”, – розповів генпрокурор Юрій Луценко.

За словами “Комерсант”, близького до ГПУ, Денис Вороненков “сам проявив ініціативу, вийшов на генпрокурора України Юрія Луценка і дав свідчення у справі Януковича”. Не виключено, що за підсумками цієї бесіди Луценко пред’явив Януковичу звинувачення в державній зраді, яка полягала в тому, що екс-президент “запросив” російська війська вдертися на територію України.

Читайте також: В УКРАЇНІ ОЧІКУЮТЬ ПРИХІД НАЙБІЛЬШОГО В СВІТІ БРЕНДУ ОДЯГУ

Джерело.

Related Post