fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Російські митники обстріляли вантажівки з українським м’ясом

Водії нібито створили загрозу життю і здоров’ю співробітників митниці.

Силовики Брянської митниці відкрили вогонь під час затримання двох автомобілів УАЗ, водії яких намагалися втекти з партією контрабандного м’яса з України, повідомляє ТАСС, посилаючись на прес-секретаря митниці Людмилу Борисову.

Затримання зі стріляниною сталася в Севському районі Брянської області. Автомобілі з м’ясом їхали з боку України в обхід пунктів пропуску. Митники для зупинки вантажівок застосували табельну зброю, оскільки автомобілі “створили загрозу життю і здоров’ю” співробітників митниці.

У салонах і вантажних відсіках машин виявили партію контрабандного м’яса з України загальною вагою близько чотирьох тонн. В результаті НП ніхто не постраждав, водія однієї з машин затримали.

Читайте також: ІТАЛІЙСЬКА “ОПЕРНА ДІВА” ЗАРАДИ ПУТІНА ОГОЛИЛАСЯ БІЛЯ КРЕМЛЯ

Джерело.

Related Post