fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Російські військові будуть щодня стрясати Севастополь

У місті відновили традицію полуденного артзалпу

Російські військові в Севастополі відновили традицію виробництва полуденного артилерійського пострілу. Про це повідомляє прес-служба Міноборони РФ.

“Щодня о 12-й годині за московським часом з території історичної берегової батареї №2, прилеглої до Костянтинівському равеліні, проводиться холостий постріл з 85-мм морської гармати. За технічний стан знаряддя, своєчасну доставку боєприпасів і хронометраж стрільби відповідає розрахунок зі складу артилерійського полку ЧФ” , – пояснили у відомстві.

Тут нагадали, що вперше в історії щоденний полуденний постріл з гармати став проводитися в Севастополі та Миколаєві в 1819 році за наказом командувача Чорноморським флотом адмірала Грейга в якості сигналу, за яким перевірялися і встановлювалися корабельні, церковні та адміралтейські годинник.

Читайте також: Хакери “затролили” кримчан Гімном України (відео)

Джерело

Related Post