fbpx
Breaking News
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
Зять, коли їде до мене в гості, питає, чи буде його улюблений салатик. І не дарма, бо цей смак – ідеaльний! У ньому зібрані всі найсмачніші продукти, які просто ідеально поєднуються між собою! Здuвуйте i ви свoїх рiдних!
– Слухай, у мене дуже цінна пропозиція. Зараз приїду. – Від візиту Маргарити, я доброго не чекала. Вона дуже скaндальна особа. Замучила свою власну маму до такого ступеня, що та попросила родину дочки з’їхати, тепер, ось, свекруха їх терпить
Події
Російський маніяк убив майже 100 жінок

27 березня слідчий комітет Росії висунув “ангарському маніяку”, 53-річному Михайлу Попкову звинувачення в 60 нових убивствах.

2015 року Попкова засудили до довічного ув’язнення за вбивства 22 жінок з 1994-го по 2000 рік. У січні цього року він зізнався в десятках інших убивствах, які здійснював по 2010 рік. Загалом жертвами маніяка стали 84 жінки, з’ясувало слідство. Про це пише Daily Mail.

Попков – колишній міліціонер. Діяв у Іркутській області. На своїх жертв чатував пізно ввечері біля ресторанів і кафе. Пропонував підвезти. Захмелілі жінки погоджувалися. Тоді Попков відвозив їх у ліс, ґвалтував і вбивав. Використовував те, що було в машині, – ніж, сокиру, битку. Вік загиблих – від 16 до 40 років. Соціальний статус жертв був різний.

Попков називав себе Чистильником. Стверджував, що розправлявся тільки з “розпусними жінками”, які “вешталися вночі без чоловічого супроводу та поводилися легковажно”. Вбивав їх, щоб провчити і застерегти інших.

Згідно з висновками експертів, Попков цілком усвідомлював свої дії. У нього діагностували гоміцидоманію – потяг до вбивств із садистськими елементами. Свої злочинні нахили зміг приховувати від родини і суспільства майже 20 років.

Читайте також:  11-річна дівчинка, яка залишилася без мами після страшної аварії, шукає для тата дружину

Джерело

Related Post