Бізнес
Російську мережу «Кофе Хауз» виставили на продаж

Український підрозділ найбільшої російської мережі — Кофе Хауз виставили на продаж.

Про це ЛІГА.net розповів один з київських рестораторів.

За його словами, за мережу її власники планують виручити близько 3 млн доларів, в цю вартість входить не тільки право оренди приміщення та обладнання, а й можливість використовувати бренд Кофе Хауз. «Можна купити не всю мережу, а лише окремі заклади», — повідомив він.

Мережа виставлена на продаж, підтвердила співвласниця компанії Кофе Хауз Україна Світлана Шікулова, яка управляє мережею.

«Цей бізнес з самого початку був створений для продажу. До нас часто зверталися потенційні покупці з цього питання», — говорить вона.

За її словами, на Кофе Хауз вже є реальні покупці. Шікулова стверджує, що всіма питаннями займається генеральний директор мережі Роман Карпушкін. Зв’язатися з ним не вдалося: Карпушкін не відповідав на дзвінки.

Кофе Хауз — російська мережа кав’ярень, яку заснував в 1999 році бізнесмен Тимур Хайрутдинов. В Україні компанія працює більше десяти років, зараз в неї входять 17 столичних кав’ярень.

У 2014-му році російську мережу Кофе Хауз придбав головний конкурент — Шоколадниця. Але тоді через складну структуру власності український актив в угоду не увійшов.
За даними Державного реєстру юридичних осіб, Кофе Хауз Україна належить офшору ТРК Холдинг Лтд (кінцевий бенефіціар — Тимур Хайрутдинов) і українці Світлані Шікуловій.

Читайте також:В УКРАЇНІ У КОЖНОЇ П’ЯТОЇ СІМ’Ї НЕМАЄ ГРОШЕЙ НА ЛІКИ

Джерело.

Related Post