fbpx
Breaking News
Ароматні й соковиті курячі ковбаски – що ще треба для щастя? А як приємно нагодувати рідних приготованою власноруч смакотою і здивувати гостей у свята! І головне – без домішок, барвників.
Спробуєте таких вареничків хоч раз – інших не схочете! Рецепт я привезла з Гуцульщини, ними нас балувала господиня садиби у Верховині, де ми відпочивали. Божественна смакота, повірте! А краще – приготуйте й собі!
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Політика
Росія хоче зіпсувати українцям підготовку до Нового року

Росія спрямувала потужні кібер-атаки на Україну.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

Близько тижня тому розпочалася активна фаза масштабних кібер-атак на інформаційні ресурси державних органів, об’єктів інфраструктури і установ недержавного сектору, розповів він.

“Їх заздалегідь спланували і скоординували з єдиного центру, розміщеного у РФ”, – сказав Турчинов і додав, що атаки здійснюють з використанням комп’ютерних мереж різних країн.

“Одне з головних завдань кібер-злочинців полягало у дестабілізації фінансово-банківського сектору України напередодні Нового року, що мало призвести до зриву кампанії з соціальних виплат, ускладнити функціонування провідних державних установ і блокувати бюджетний процес”, – зазначив політик.

Попри те, що атаки не припиняють, у найстисліші строки роботу уражених комп’ютерних систем відновили, сказав він.

“Інформаційні ресурси, під’єднані до державної системи кіберзахисту, не постраждали”, – зауважив він.

Однак заявив, що через брак фінансування велика кількість інформаційних ресурсів державних органів досі не під’єднали до цієї системи.

“2016 року з передбачених на такі цілі коштів, не виділили жодної копійки через блокування парламентом рішення щодо наповнення спеціального фонду держбюджету за рахунок конфіскованих коштів”, – додав Турчинов.

Читайте також: ЗИМОВИЙ ДОГЛЯД: ЧОТИРИ ЗАСОБИ, ЯКІ ПОТРІБНО ВИКИНУТИ З КОСМЕТИЧКИ

Джерело.

Related Post