fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Політика
Росія хоче зіпсувати українцям підготовку до Нового року

Росія спрямувала потужні кібер-атаки на Україну.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

Близько тижня тому розпочалася активна фаза масштабних кібер-атак на інформаційні ресурси державних органів, об’єктів інфраструктури і установ недержавного сектору, розповів він.

“Їх заздалегідь спланували і скоординували з єдиного центру, розміщеного у РФ”, – сказав Турчинов і додав, що атаки здійснюють з використанням комп’ютерних мереж різних країн.

“Одне з головних завдань кібер-злочинців полягало у дестабілізації фінансово-банківського сектору України напередодні Нового року, що мало призвести до зриву кампанії з соціальних виплат, ускладнити функціонування провідних державних установ і блокувати бюджетний процес”, – зазначив політик.

Попри те, що атаки не припиняють, у найстисліші строки роботу уражених комп’ютерних систем відновили, сказав він.

“Інформаційні ресурси, під’єднані до державної системи кіберзахисту, не постраждали”, – зауважив він.

Однак заявив, що через брак фінансування велика кількість інформаційних ресурсів державних органів досі не під’єднали до цієї системи.

“2016 року з передбачених на такі цілі коштів, не виділили жодної копійки через блокування парламентом рішення щодо наповнення спеціального фонду держбюджету за рахунок конфіскованих коштів”, – додав Турчинов.

Читайте також: ЗИМОВИЙ ДОГЛЯД: ЧОТИРИ ЗАСОБИ, ЯКІ ПОТРІБНО ВИКИНУТИ З КОСМЕТИЧКИ

Джерело.

Related Post