fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Політика
Росія намагається привласнити історію України – Порошенко

Президент України прокоментував відкриття в Москві пам’ятника первоапостольну київському князю Володимиру.

Президент України Петро Порошенко розкритикував спроби російської сторони залишити за собою українські історичні події та особистості.

“У ці дні відкритий ще один пам’ятник: в Кремлі біля непохованих Володимира Леніна вони відкрили пам’ятник нашому первоапостольну київському князю Володимиру. Це ще одна спроба гібридного присвоєння історії”, – сказав він під час відкриття пам’ятника Григорію Сковороді в Любляні у вівторок.

Як відомо, пам’ятник князю Володимиру на Боровицької площі в Москві відкрили 4 листопада. На церемонії були присутні, зокрема, президент РФ Володимир Путін і прем’єр-міністр Дмитро Медведєв. Ініціатором встановлення пам’ятника стало Російське військово-історичне товариство.

Читайте також: АНАСТАСІЮ ВОЛОЧКОВУ ПІДПАЛИЛИ В САЛОНІ КРАСИ

Джерело.

 

Related Post