fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Росія не піде на поступки Україні в питаннях поставок газу – Міненергетики Росії

У свою чергу, Київ наполягає на підписанні додаткової угоди, в якій повинна бути зафіксована відмова від умови “бери або плати”.

Під час обговорення в тристоронньому форматі поставок російського газу в Україну російська сторона буде діяти з Україною строго за контрактом, в тому числі ніяких вилучень з умови “бери або плати”. Про це заявив журналістам міністр енергетики РФ Олександр Новак.

“Це не обговорювалося”, – сказав він, відповідаючи на питання, чи обговорювалися на зустрічі з віце-президентом Єврокомісії Марош Шефчович питання про надання Україні будь-яких преференцій в закупівлях газу у “Газпрому”, наприклад, вилучення умови take or pay.

“Ми будемо діяти строго за контрактом”, – додав він.

Сьогодні виповнився рік з тих пір, як Україна припинила закупівлю газу у російського “Газпрому”, перейшовши на закупівлю ресурсу виключно на західному кордоні.

Ключовими умовами відмови України від покупки газу на своєму східному кордоні є неузгодженість за ціною і небажання російської сторони підписати додаткову угоду до існуючого контракту, в якому повинен бути зафіксований відмова від умови “бери або плати” на період закупівлі газу, а також параметри його відбору, оплати, номінації та точки поставки.

З 26 листопада 2015 року по 25 листопада 2016 року Україна імпортувала з боку Європи порядку 10,7 млрд куб. м газу.

Читайте також: АВАКОВ РОЗПОВІВ, КОЛИ І КИМ БУДЕ ДЕОКУПОВАНИЙ ДОНБАС

Джерело.

Related Post