fbpx
Суспільство
Росія не зможе заглушити українське ТБ в Криму – Нацрада

За словами члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення, у РФ не вистачить інфраструктури та електроенергії.

Російська влада не зможе придушити мовлення українських телеканалів, яке буде здійснюватися на окупований Крим на південні райони Херсонської області з нової телекомунікаційної вежі, встановленої біля КПП “Чонгар”, заявив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

“Я думаю, що не вистачить телекомунікаційної інфраструктури, яка існує сьогодні в Криму. Вона не передбачена для того, щоб забезпечувати глушіння. Немає обладнання. І питання електроенергії – якщо вони будуть намагатися це робити, це означає, що вони будуть використовувати дефіцитний ресурс. Але вони не можуть забезпечити системного глушіння”, – сказав Костинський в інтерв’ю “Укрінформ”.

За його словами, українська телекомунікаційна вежа на Чонгарі з потужністю 5 кіловат буде найбільшим об’єктом мовлення в цьому районі і прилеглих до нього територіям. “Щоб заглушити 5 кіловат, потрібна потужність вище з того боку. А це електроенергія, це відповідні передавачі, і так далі”, – зазначив Костинський.

Раніше повідомлялося, що окупаційна адміністрація Криму планує глушити сигнал з радіовежі, яку зводять у Херсонській області.

Читайте також: САВЧЕНКО РОЗПОВІЛА ПРО АМБІЦІЇ ПУТІНА

Джерело.

Related Post