fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Політика
Росіян залякують перед виборами

У Росії маніпулюють громадською думкою як перед проведенням виборів до Державної Думи, так і під час їх. Найбільш поширеним механізмом є залякування для того, щоб люди голосували тільки за “Єдину Росію”. Про це заявив фінансист Слава Рабинович на прикладі виборів у 2011 році в російський парламент.

“По всій Калмикії були дані вказівки на всю місцеву систему влади, в МВС, лікарні, поліклініки, МНС, військові частини, університет, дитсадки і школи: “всім співробітникам голосувати ТІЛЬКИ за Єдину Росію”. Санкції за непокору: обіцяли затримки зарплати, погрожували її значно урізати, погрожували звільненням, відрахуванням з університету або школи”, – повідомляє він у своєму блозі на Обозреватель.

Від населення вимагали не тільки проголосувати за “Єдину Росії”, але також сфотографувати свій вибір і показати доказ куратору групи. Місцеве населення хоч і погоджувався на умови, але знаходило способи переслати один одному повідомлення по телефону і голосувати за власним бажанням, тим самим показуючи куратору однакове фото. Але факт залишається таким, що населенням Росії маніпулюють під час виборів, а результат заздалегідь відомий.

“За моїми відомостями, все точно таке ж саме відбувається в Чечні, Дагестані, Карачаєво-Черкесії, Ставропіллі, Башкортостані, Тиві, Чувашії, Мордовії”, – додає він.

Читайте також: Не будемо братами: Дніпро розірвав стосунки з російськими містами

Джерело

Related Post