fbpx
Політика
Росіян залякують перед виборами

У Росії маніпулюють громадською думкою як перед проведенням виборів до Державної Думи, так і під час їх. Найбільш поширеним механізмом є залякування для того, щоб люди голосували тільки за «Єдину Росію». Про це заявив фінансист Слава Рабинович на прикладі виборів у 2011 році в російський парламент.

«По всій Калмикії були дані вказівки на всю місцеву систему влади, в МВС, лікарні, поліклініки, МНС, військові частини, університет, дитсадки і школи: «всім співробітникам голосувати ТІЛЬКИ за Єдину Росію». Санкції за непокору: обіцяли затримки зарплати, погрожували її значно урізати, погрожували звільненням, відрахуванням з університету або школи», — повідомляє він у своєму блозі на Обозреватель.

Від населення вимагали не тільки проголосувати за «Єдину Росії», але також сфотографувати свій вибір і показати доказ куратору групи. Місцеве населення хоч і погоджувався на умови, але знаходило способи переслати один одному повідомлення по телефону і голосувати за власним бажанням, тим самим показуючи куратору однакове фото. Але факт залишається таким, що населенням Росії маніпулюють під час виборів, а результат заздалегідь відомий.

«За моїми відомостями, все точно таке ж саме відбувається в Чечні, Дагестані, Карачаєво-Черкесії, Ставропіллі, Башкортостані, Тиві, Чувашії, Мордовії», — додає він.

Читайте також: Не будемо братами: Дніпро розірвав стосунки з російськими містами

Джерело

Related Post

facebook