Політика
Росію поки не будуть позбавляти членства в ПАРЄ – Ар’єв

Члени ПАРЄ поки не розглядають вигнання Росії, схиляючись до збереження нинішнього статус-кво Делегації Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) не розглядають можливість позбавити Росію членства в цій організації.

Про це заявив глава української делегації в ПАРЄ, народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» (БПП) Володимир Ар’єв.

«Мої колеги поки розглядають не викидання Росії з ПАРЄ, а збереження нинішнього статус-кво: обмежити їх в праві голосувати, в праві брати участь в спостереженні за виборами і участі в керуючих органах асамблеї», — сказав він.

Реклама

Політик пояснив, чому це неприпустимо: «По-перше, голосування за резолюцію по Україні з боку Російської Федерації – це нонсенс! Участь російських парламентаріїв в спостереженні за демократичністю виборів в країнах – це ще більший нонсенс! Не варто пояснювати, напевно, чому. А участь в керівних органах асамблеї буде означати, що вони будуть мати вплив на підготовку рішень в ім’я демократії, свободи і прав людини. Це третій нонсенс! Він, звичайно, більш дискусійний. Але все одно, я думаю, неможливо відновлювати російську делегацію в цьому праві, поки Росія не почне вести себе у відповідності зі стандартами Ради Європи».

Нагадаємо, на осінній сесії ПАРЄ була прийнята резолюція, в якій під сумнів поставлена легітимність депутатів Держдуми, обраних на території окупованого Криму.

Читайте також: ВІКА З “НЕАНГЕЛІВ” РОЗЛУЧИЛАСЯ З НАРЕЧЕНИМ ЧЕРЕЗ ФОТО З ІНШОЮ

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post