fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Суспільство
Розбірки в стилі дев’яностих: у Львові розслідують масову бійку підлітків

Підлітки у Львові влаштували влаштували масову бійку. Стосунки з’ясовували місцеві старшокласники та учні ПТУ, які мешкають у гуртожитку.

Бійка трапилась під гуртожитком ПТУ на Левандівці – це один зі спальних районів Львова. За однією з версій конфлікт виник через те, що місцеві підлітки вимагали в студентів гуртожитку так звану данину.

Учні училища також не приховують, що проблеми з місцевими хлопцями є. Конфліктують з учнями старші за них місцеві хлопці – розповідає заступник директора гуртожитку. Але використовують для цього школярів із середніх класів.

Жодного з учасників бійки затримати так і не вдалось. Усі розбіглись, щойно приїхала поліція. Тим часом у трьох школах мікрорайону священики та бійці АТО провели з учнями профілактичні розмови.

“Загинути від поножовщини – це не гідно. Є моменти інші, де можна віддати своє життя, захищаючи наприклад свою країну”,– сказав настоятель храму Вознесіння Ярослав Гевак.

Поліцейські вже опитали частину людей і навіть з’ясували, хто збирав підлітків на масову бійку. Ними виявились місцеві підлітки, наразі їх не затримували. Зараз у поліції вирішують, яке саме покарання чекатиме на них.

Читайте також: «НОВА ПОШТА» ПІДВИЩУЄ ТАРИФИ

Джерело.

Related Post