fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Розенко розповів, коли в наступний раз виростуть пенсії

Пенсія зросте для 7 млн українських пенсіонерів, розмір пенсії яких залежить від мінімальної.

1 грудня 2016 роки відбудеться чергове підвищення розміру пенсій на 10%. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає прес-служба віце-прем’єра.

“1 травня відбулося підняття розміру мінімальної пенсії та прожиткового мінімуму на 6%, і з 1 грудня цього року заплановано ще одне підвищення мінімального розміру пенсії приблизно на 10%”, – сказав Розенко.

За його словами, це означає, що приблизно для 7 мільйонів українських пенсіонерів, розмір пенсії яких залежить від мінімальної, пенсія також зросте.
Віце-прем’єр також підкреслив, що питання підвищення пенсійного віку на сьогодні знято з порядку денного.

Як відомо, Мінфін в проекті бюджету на майбутній рік запропонував підвищити мінзарплату (прожитковий мінімум для працездатних осіб) з 1 січня – до 1600 грн, з травня – до 1684 грн, а з грудня – до 1762 грн. При цьому пенсія (прожитковий мінімум для непрацездатних осіб) може вирости: з січня – до 1247 грн, з травня – до 1312 грн, а з грудня – до 1373 грн.

Читайте також: ВЕСІЛЛЯ СВІТЛАНИ ТАРАБАРОВОЇ: НАРЕЧЕНА ВИБРАЛА СКРОМНУ СУКНЮ, А ЗІРКОВІ ГОСТІ ПОРУШИЛИ ДРЕС-КОД

Джерело.

Related Post