fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Інтернет
Рождение смартфона iPhone 7 (видео)

До официального представления iPhone 7 общественности остаётся не так уж много времени — не более трех месяцев. И с учетом многих утечек, кажется мы уже все знаем о предстоящей новинке — ее внешний вид не будет кардинальным образом отличаться от дизайна iPhone 6S, но появится новая расцветка и второй модуль камеры, 3.5-мм аудиоразъем исчезнет, но подключить гарнитуру можно будет по Bluetooth или через порт Lightning. На месте пропавшего разъема появятся отверстия второго динамика, корпус станет пыле- и влагозащищенным. Будут еще некоторые мелкие изменения, но если их не учитывать, то iPhone 7 можно увидеть живьем уже сейчас. Для этого энтузиаст с YouTube-канала PeripateticPandas воспользовался двумя iPhone 6s и необходимыми инструментами. Весь процесс рождения можно увидеть далее.

Получившаяся новинка, к сожалению, не обладает полным рабочим функционалом, но обманывать наивных друзей и прохожих (а также интернет-пользователей — почему и нет?) вполне можно.

Источник

Related Post