fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Технології
Розкрито собівартість iPhone 7: що найдешевше в флагмані

Випуск нового iPhone обходиться на 36,89 долара дорожче, ніж виробництво iPhone 6S

Аналітики з компанії IHS Markit підрахували вартість комплектуючих нового iPhone 7 з 32 гігабайтами пам’яті.

Згідно з дослідженнями, експерти підрахували, що вартість нового флагмана в такій комплектації складе 223,8 долара. Однак цей показник враховує тільки собівартість комплектуючих, а не супутні розробці і збірці апарату витрати, відзначає lenta.ru.

При цьому найдорожчою частиною iPhone 7 виявився дисплей, вартість якого оцінили в 43 долара. Процесор від Intel і мережеві плати стоять по 34 долари. Однією з найдешевших комплектуючих виявився акумулятор – 2,5 долара.

Експерти також встановили, що випуск нового флагмана обходиться дорожче, ніж виробництво iPhone 6S, на 36,89 долара.

Читайте також: Біля магазинів Apple з’явились наметові містечка

Джерело

Related Post