fbpx
Breaking News
Яка ікона є вашим оберегом за датою народження. У кожного християнина вдома є хоча б одна ікона, до якої він молиться та вірить у захист від темних сил.Це цікаво знати!
Завжди мріяла навчитись готувати кексики з рідкою начинкою, як у найкращих кондитерських нашого міста. І з цим чудо-рецептом мені цe вдалося! Oх, цей кавовий аромат звoдить з рoзуму. Рeкoмендую!
Кажуть, якщо приготувати салат «Мишачий Король» на Новий Рік, то у вашому домі поселиться удача. Я спробую, адже він смачний, яскравий, а головне легкий в приготуванні!
– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми із ним разом будемо! – говорила вона мені. Аня – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама сеpця, і розлучився, чому Аня дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відбuти одруженого з сім’ї, де він прожив багато років
– Що ж, дочкo. Ти свій вибір зробила. Я йду. Май на увазі – у всіх своїх проблемах ти будеш винна сама! І потім, коли ти з дитиною на руках будеш ревіти, ти згадаєш мої слова, але буде вже пізно! Твій батько, після 24 років шлюбу, завів коханку! Думаєш, твій чоловік краще?
поради
Розтягнувся улюблений светр? Не біда. Мене ось цей спосіб не раз виручав!

Повертаємо форму розтягнутому одягу:

Витягнуті лікті на светрі – не привід розлучитися з теплим вбранням.

Опустіть річ в гарячу воду на кілька хвилин.

Потім розкладіть розтягнуту кофту на сухому рушнику, надавши необхідну форму.

Можна закріпити шпильками, як роблять в’язальниці при обробці в’язаних виробів. Отпарьте праскою через суху тканину або марлю.

Залиште до висихання приблизно на добу.

Готово!

Джерело:

Рада на майбутнє: в’язані та трикотажні речі правильно зберігати не на плічках, а в складеному вигляді. Якщо потрібно повернути еластичність манжетам, занурте в воду тільки їх.

Related Post