fbpx
Суспільство
Руслана про вибір Самойлової для участі в «Євробаченні»: Це однозначно провокація

Українська співачка Руслана Лижичко заявила, що висунення Росією співачки Юлії Самойлової для участі в конкурсі «Євробачення 2017» в Києві було провокацією.

Про це переможниця «Євробачення-2004» говорила на прес-конференції в рамках Eurovision Pre-party в Ризі, після чого написала у своєму Facebook.

«Була присутня велика кількість міжнародних журналістів від найбільших видань, які пишуть на тему «Євробачення»… Звичайно, ключове питання стосувалося ситуації навколо учасниці від Росії. Я відповіла чесно і щиро. Ті, хто вибирали виконавця від Росії, знали про закони України, а тому це однозначно провокація. Тому Україна так і відреагувала.

Служба безпеки не могла в цій ситуації діяти інакше. Можливо, деяким важко це до кінця зрозуміти, але в Україні щодня продовжують гинути люди. Сподіваюся, що пропаганда не перекрутить мої слова», – написала Руслана.

Співачка також зазначила, що, на її думку, Європа їде в Україну з великим інтересом. «Дякую всім європейцям за такий непідробний інтерес і повагу до України!» – додала вона.

Читайте також: КИЇВ НАЗВАВ УМОВУ ДЛЯ УЧАСТІ РОСІЇ В ЄВРОБАЧЕННІ

Джерело.

Related Post

facebook