fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
Саакашвілі: Під час обшуків мене пoгpaбyвали СБУ і ГПУ

Захист лідера “Руху нових сил” Міхеїла Саакашвілі запевняє, що правоохоронці під час обшуків у квартирі oбікpaли політика.

Зокрема, захист Саакашвілі направив до СБУ та Генпрокуратури повторні клопотання про повернення особистих речей політика, які пропали під час обшуків в його київській квартирі, повідомляє прес-служба “Руху нових сил”.

Читайте також: КУРС ДОЛАРА НАБЛИЖАЄТЬСЯ ДО 27 ГРИВЕНЬ

Як розповів адвокат Руслан Чарнолуцький, 1 березня він вже відправляв відповідне клопотання, проте його проігнорували.

Захист Саакашвілі твердить, що пропали документи, ноутбук, кілька мобільних телефонах і візитні картки Саакашвілі.

Адвокат додав, що Саакашвілі, який особисто підписав клопотання, вважає, що його речі були викрадені правоохоронцями.

Джерело.

Related Post