fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
поради
Сама спробувала і переконалася: працює! Дівчата, не забувайте восени робити ручкам таку ванночку, і вони завжди будуть оксамитово-ніжними. Забудете про пересихання шкіри

Суха шкіра, вважають спеціалісти, – явна ознака дефіциту в організмі таких жирних кислот, як линолієва і альфа-линолієва.  В осінні і зимові місяці для покращення стану можна спробувати додати у раціон  3 столові ложки нерафінованої олії холодного пресування – наприклад, гарбузової олії, льняної, конопляної або соєвої.  Цими оліями можна заправляти салати, готувати на їх основі соуси, замінити ними вершкове масло, додаючи до варених і запечених страв.

А  ручки у холодну пору обов’язково балуйте такою ванночкою:

Придбайте в аптеці сухе коріння алтея або живокосту.

Зробіть з коріння відвар, нехай він півгодини настоїться, а потім занурте у нього руки на 10-15 хвилин, наприклад, під час вечірнього перегляду фільму або просто у тиші.

Після ванночки насухо витріть руки серветкою, а потім щедро натріть оливковою олією або жирним кремом.

Зробіть курс 8-10 процедур через день, а далі повторюйте за потребою.

Ручки не впізнаєте!

 

Related Post