fbpx
Шоу-бізнес
Сама винна: блогерка своєрідно пояснила зраду чоловіка Ані Лорак

Популярна блогерка Олена Міро нещодавно висловилася про скандал у родині Ані Лорак. Як відомо, нещодавно папараці застали її чоловіка – підприємця Мурата Налчаджіоглу – за зрадою з незнайомкою.

Нею виявилася київська бізнесвумен Яна Бєляєва. Виявилося, вона досить часто відпочиває у нічному клубі Dali Park, який належить Налчаджіоглу.

При цьому, журналісти встигли зняти чоловіка Лорак, коли він обнімався з Бєляєвою. Як виявилося, після опівночі вони разом виїхали з клубу.

Поки Лорак не відповідає на запитання про зраду чоловіка, незважаючи на ажіотаж. Тому пояснити мотиви її чоловіка вирішила Олена Міро. Вона вважає, що Налчаджіоглу пішов на зраду, оскільки Ані Лорак перестала приваблювати його як жінка.

Читайте також: КЛИЧКО РОЗЛУЧАЄТЬСЯ З ДРУЖИНОЮ: ПЕРШІ ПОДРОБИЦІ

Олена Міро звернулася до своїх підписників з порадою стежити за своїми чоловіками. Лорак була впевнена, що можна залишити чоловіка без уваги, тому що він нібито живе на її гроші і повинен розуміти.

“Дівчинка вона непогана, хоч і дурненька, як, втім, і багато товстих нещасних жінок, які мріють про казкове особисте життя”, – своєрідно прокоментувала Олена Міро.

На думку ЗМІ, це були не перші пригоди чоловіка Ані Лорак. Так, джерело StarHit розповів, що неодноразово бачив Мурата в компанії інших жінок, а також під дією заборонених препаратів.

Також ми писали, що скандальна співачка Ані Лорак практично відразу після звістки про зраду чоловіка Мурата Налчаджіоглу зникла з поля зору. Останній останній запис на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram вона зробила три дні тому – з фестивалю в Баку.

Тим часом, скандал навколо ситуації Ані Лорак та її чоловіка Мурата Налчаджиоглу, обростає все новими деталями. Серед фанатів ходять чутки, що і сама співачка вже давно знайшла заміну чоловіку.

Джерело.

Related Post

facebook