fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
Савченко пояснила, чому не хоче обговорювати смерть “Мотороли”

Також нардеп не хоче коментувати висловлювання інших політиків і вказала один християнський момент.

Народний депутат Надія Савченко заявила, що не коментуватиме смерть бойовика “Мотороли”, бо вчинить по християнськи – про померлого або добре, або нічого. Так вона відповіла на запитання про вбивство бойовика в ефірі телеканалу NewsOne.

За її словами, вона також не стане коментувати висловлювання українських політиків з даного питання.
“Ви чекаєте мого коментаря? Не стану говорити нічого подібного . Не люблю коментувати слова інших депутатів. Вони висловили свою думку. Багато людей сьогодні думають, що вони віруючі, ходять до церкви. Але я не знаю, навіщо вони туди ходять, якщо церква не навчила їх, що про мертву людину говорять або добре, або ніяк. Тоді краще ніяк. Я не скажу нічого”, – сказала парламентарій.

Нагадаємо, в неділю ввечері, 16 жовтня, в ліфті будинку в Донецьку спрацював саморобний вибуховий пристрій. В результаті був убитий один з ватажків бойовиків Арсен Павлов, більш відомий як “Моторола”.

Читайте також: ЯНУ СОЛОМКО ЖОРСТКО РОЗКРИТИКУВАЛИ ЗА НЕЗВИЧАЙНУ ЗАЧІСКУ

Джерело.

Related Post