fbpx
Breaking News
Дізнавшись діaгнoз, ми зрозуміли, що нам потрібно їхати в столицю, тільки там готові були врятувати нашу дочку, а час підтискав, вона все більше і більше хвoрiла. І тоді до нас прийшла сусідка, з якою ми так часто сварилися… Цeй дeнь я не зaбуду нiколи
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Дивіться, який класний рецепт, де головний інгредієнт – наша рідна квасоля, привезла мені подруга з Греції! Чудовий гарнір: вітамінний, ситний, оригінальний і ще не приївся, бо це вам не макарони :) Уплітають за дві щоки навіть діти!
Україна
Савченко розкрила списки полонених українців і тих, кого хочуть “Л/ДНР”

Народний депутат Надія Савченко оприлюднила списки українців, які перебувають в полоні або вважаються зниклими безвісти на окупованій території Донбасу та в Росії, а також прізвища осіб, яких вимагають видати бойовики т.зв. “ДНР” та “ЛНР”. Таку інформацію нардеп розмістила на своїй сторінці в Facebook.

Савченко пояснила, що публікує списки для майбутнього обміну в форматі “всіх на всіх” за двома категоріями: полонених українців, яких незаконно утримують бойовики на Донбасі, і політичних в’язнів.

“Українською стороною подається запит на 129 осіб. Протилежна сторона підтверджує 42 особи. Ще розшукується Україною 494 безвісти зниклих. Вони пропорційні обміну на ув’язнених в Україні за списками, які запитують представники окупованих Росією територій Донецької та Луганської областей України. Від “ДНР” в списках таких осіб 524, а від “ЛНР” – 377 осіб. Частину осіб з цих списків українська сторона також підтверджує, приблизно 256 “, – написала Савченко.

Таким чином, за її словами, першим етапом має відбутися обмін за формулою “42 на 256”.

Друга категорія, за її словами, – це українські політв’язні, які утримуються в Росії і в анексованому нею Криму.

“Їх на цей момент 44 особи. В Україні в тюрмах теж є російські громадяни, які відбувають покарання за злочини, вчинені проти територіальної цілісності України і проти українського народу в період з 2014 по 2016 рік. Їх на цей момент 102 особи”, – зазначила нардеп.

Раніше в Службі безпеки України заявляли про неприпустимість публікації подібних списків.

“Списки нам, звичайно, відомі. Ми працюємо з цими списками. Я лише можу сказати, що є певні закони, які обмежують викид будь-якої інформації, пов’язаної з персональними даними… Ми не повинні використовувати цю інформацію для якихось корисливих цілей, маніпулювати цими списками, займатися політичним піаром”, – заявляв радник голови СБУ Юрій Тандіт.

Нагадаємо, Савченко підтвердила, що 7 грудня 2016 року перебувала в Мінську і зустрічалася з представниками РФ і лідерами так званих “ДНР” та “ЛНР” Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким. За її словами, основною метою зустрічі була необхідність вирішення питання обміну полоненими. Зустріч викликала неоднозначну реакцію в Україні, зокрема, звинувачення Савченко в зраді України в інтересах Кремля.

Читайте також: НАТАША КОРОЛЬОВА ОСОРОМИЛАСЯ В НАРЯДІ

Джерело.

 

Related Post