fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Політика
Савченко розповідає, що війну на Донбасі можна було закінчити за два місяці

Нардеп Надія Савченко вважає, що війну на Донбасі можна було закінчити за два місяці.

Таку думку вона висловила в інтерв’ю “Ехо Москви”.

“Війну, дійсно, можна було б закінчити, ну, нехай не в один день, але в якісь там два місяці її можна було б … І навіть виграти, навіть закінчити, підібрати політичну ситуацію, правильно розставити акценти, правильно зробити чесні заяви в першу чергу. Я не кажу “чесні заяви”, коли там “Іду на ви. Я вас буду бити саме тут, в цей час”. Ні. Звичайно ж, військова хитрість є військова хитрість. Просто правильно визначити державну політику щодо того, що відбувається, і що ми будемо робити”, – сказала вона.

Нагадаємо, раніше Савченко заявляла, що війна на Донбасі може закінчитися в 2016 році. До цього Савченко допускала повернення Криму під контроль України в результаті можливої третьої світової війни.

Читайте також: НАСТЯ КАМЕНСЬКИХ БЕЗ МАКІЯЖУ НАСОЛОДЖУЄТЬСЯ ВІДПОЧИНКОМ В КУРШЕВЕЛІ (ФОТО)

Джерело.

Related Post