fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Політика
Савченко розповіла про амбіції Путіна

Нардеп від “Батьківщини” Надія Савченко вважає, що у глави Кремля значно серйозніші плани, ніж український Донбас.

Таку думку вона висловила у інтерв’ю канадському телеканалу CBC News.

За словами Савченко, якщо Захід не відреагує адекватно на дії Росії – Кремль може розпочати повномасштабне вторгнення, яке може дійти аж до кордонів Великобританії.

“Ми повинні бути принциповими у цьому протистоянні. Зокрема, така політика призвела до Першої та Другої світових воєн. Нам потрібно вміти зазирати у майбутнє, щоб уникнути подібних конфліктів. Якщо ми не зробимо довгострокових прогнозів, ми прийдемо до Третьої світової війни”, – впевнена політик.

Читайте також: ЖИТЕЛІ НЬЮ-ЙОРКА ВИМАГАЮТЬ ВІД МЕЛАНІЇ ТРАМП ПОКИНУТИ МІСТО

Джерело.

Related Post