fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Савченко розповіла, як пройшов її візит до Москви

Нардеп не боїться перебувати в Росії і її не хвилює, що з поїздки роздули сенсацію.

Народний депутат Надія Савченко заявила, що під час перетину російського кордону на шляху в Москву з нею поводилися добре, а також вона дивується, чому нардепи бояться їздити в Росію. Про це вона розповіла в коментарі телеканалу NewsOne.

За її словами, поїздка до Росії не принесла їй проблем і з нею поводилися належно.

“Поїздка пройшла дуже чемно з боку митниці та ФСБ. До мене немає претензій. Мене пропустили, поставили всі штампи. Так само зроблять і на шляху назад. Я не розумію, чому українські депутати так бояться їздити”, – заявила нардеп.

Вона зазначила, що не боїться перебувати в Москві і її не хвилює, що з її поїздки роздули сенсацію.

“Мене не хвилює страх, політичний галас… Страшно не страшно – я вже раніше пояснювала… Але я все це проходила сама. І слова Карпюка, що не потрібно писати і нічого їм говорити, що вони все витримають… додають духу. Я йому дуже вдячна, адже коли я сиділа в російській в’язниці і могла з ним переписуватися, він мене дуже сильно підтримував. Сподіваюся, що тепер допоможу йому я”, – додала Савченко.

Нагадаємо, Надія Савченко прилетіла в Москву, де вона планує відвідати засідання Верховного суду Росії з розгляду апеляційної скарги українських політв’язнів Миколи Карпюка та Станіслава Клиха.

Як сказала сама нардеп, вона вирішила прилетіти в РФ для того, щоб підтримати українців у суді. Також вона говорила, що пропонувала іншим народним депутатам наслідувати її приклад, проте в Москву прибула без них.

У свою чергу адвокат Микола Полозов заявляв, що для Савченко немає юридичних перешкод на перетин російського кордону і в’їзд їй не заборонений в Росію.

У свою чергу в Держдумі РФ заявили, що Савченко могла приїхати в Москву заради піару, а також, щоб показати, що в РФ не так небезпечно їздити.

Читайте також: РОЖЕВЕ ВОЛОССЯ ТА ШКІРЯНЕ МІНІ: НАТАЛІЯ МОГИЛЕВСЬКА ЗБЕНТЕЖИЛА НОВИМ ІМІДЖЕМ

Джерело.

Related Post