fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
Савченко сфотографувалася з “російською свастикою”

Український парламентарій не нудьгує в Страсбурзі під час сесії ПАРЄ.

Народний депутат України Надія Савченко зараз знаходиться в Страсбурзі (Франція), де проходить сесія Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Помітивши біля будівлі Асамблеї грузинського художника, який пише картини з політичним підтекстом, нардеп вирішила сфотографуватися з ним з його творінням, на якому на тлі російського прапора зображені солдатські чоботи, викладені у формі свастики.

“Один грузинський художник має натхнення і пише полотна прямо перед будівлею ПАРЄ”, – написала сестра Надії Савченко Віра під фотографією.

Як повідомлялося, сьогодні в ПАРЄ планується голосування по двох резолюціях щодо України.

Читайте також: ЯК КЛИЧКО НОВІ ТРАМВАЇ ІНСПЕКТУВАВ

14716296_302557520123747_3587715071778587014_n

Джерело.

Related Post