fbpx
Breaking News
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
Політика
Савченко вперше прокоментувала своє виключення з “Батьківщини”

Народний депутат України Надія Савченко заявила, що коли вона йшла в політику, то чітко розуміла, з чим їй доведеться зіткнутися. Про це вона ексклюзивно розповіла телеканалу NewsOne.

“Мої колеги і всі, хто при владі, багато говорять, тільки ось обіцянок своїх не виконують … Коли мені запропонували вступити в партію, я розуміла ситуацію і знала, з чим мені доведеться зіткнутися. Тому те, що мене будуть виключати з партії і те, що зі мною згодом буде, я знала. (…) Мене не лякає і не дивує той бруд, який відбувається в нашій політиці”, – заявила Савченко.

При цьому вона підкреслила, що людям потрібно навчитися відрізняти те, що говорять з екранів, від прямих дій.

“Українська дипломатія на весь світ кричить, що у нас Росія ворог. Однак продовжують вести торги з тією ж Росією і терористами … Чому вони не хочуть сказати, що у нас не АТО, а війна ?! Адже це означатиме, що Росія ворог, а не агресор або противник. А з ворогом потрібно розривати всі відносини, в тому числі і дипломатичні. Ось вони і обманюють людей вже третій рік поспіль. Я це терпіла, але втомилася і вийшла сказати, все як є”, – зазначила Савченко.

Щодо виключення з “Батьківщини”, то, за словами Савченко, це рішення було прийнято спокійно.

“Ми поговорили з Юлією Тимошенко і розійшлися цілком спокійно. Ми обидві прекрасно розуміємо ситуацію”, – розповіла Надія.

За словами Савченко, її колеги не підтримують проведення переговорів з ватажками “ДНР/ЛНР”: “Тому ми вирішили, що нам краще піти різними політичними шляхами”.

Нагадаємо, що Савченко виключили з “Батьківщини” після її таємних переговорів з ватажками бойовиків т.зв. “ДНР” та “ЛНР” в Мінську.

Читайте також: СААКАШВІЛІ ВЛАШТУВАВ СКАНДАЛ НА ТЕЛЕКАНАЛІ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post