fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Савченко зустрічалась із Захарченком та Плотницьким у Мінську, – журналіст

Нардеп Надія Савченко днями провела кількагодинну зустріч у Мінську з ватажками “ДНР” і “ЛНР”.

Про це написав керівник новинного блоку видання “Ліга.нет” Петро Шуклінов у своєму Facebook.

“За моєю інформацією, днями вона їздила у Мінськ і зустрічалася з ватажками терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР” – Захарченком та Плотницьким. Кілька годин вони спілкувалися. Питаю, чи це правда. “Я не для того сюди прийшла, щоб відповідати на ваші питання”, – сказала Савченко”, – пише журналіст.

Він додав, що на повторне прохання прокоментувати ймовірну зустріч нардепа з терористами, Савченко обурилася і відповіла: “Я що, неясно сказала?”.

“Але ти ж не мені відповідаєш – ти людям відповідаєш, аудиторії, українським громадянам”, – зазначив Шуклінов.

Журналіст додав, що колись хотів Надії Савченко потиснути руку.

“Савченко – плоть від плоті типовий український чинуша з абсолютно тим же портретом: зажраним, нахабним і пихатим. Підійшов – і як в болоті вимазався у променях її величності. І все б нічого – руки можна вимити. Але цього сумного портрета, типового представникові того, проти чого бореться громадянське суспільство, – нагородили героєм України. Героя України я собі уявляю інакше”, – пише Шуклінов.

Читайте також: В ОКУПОВАНОМУ КРИМІ ПОЗНУЩАЛИСЬ НАД БІЛБОРДОМ З ПУТІНИМ

Джерело.

Related Post